• İzmir Park

  İzmir Park, 245 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan  tesisimizde ;Türkiye’de ‘  go-kart yapabileceğiniz Karting Yarış Pisti ‘, milli sporcular tarafından düzenlenen Paintball Turnuvaları ve Ege Bölgesi’nin en büyük  Paintball Sahası , ödüllü aşçımız Erdal Zöngür ‘ün leziz yemeklerini tadabileceğiniz Limit Cafe & Restaurant , gerçek yarış araçlarını kullanma imkanı olan ulusal ve uluslararası yarışların yapıldığı yarış pisti   ,  her türlü toplantı , seminer ve eğitimlerinizi yapabileceğiniz konferans salonu ve eğitim salonları bulunmaktadır.

  Devamı için tıklayınız »

 • Hayalimdeki Herşey

  2011'de Ülkü Grup bünyesinde kurulan Hayalimdeki Herşey Türkiye'de bir ilke imza atarak ev tekstili ,elektrikli ev aleti ,elektronik ürünler, beyaz eşya  gibi ürünleri çok avantajlı kampanyaları tek bir sitede toplayarak internet üzerinden satış yapmaktadır. 

  Devamı için tıklayınız »

 • Galerix

  Ülkü Grubun perakende mağazacılık sektöründe faaliyet gösterdiği markası olan GALERİX, 5 yıl önce ,Ümit Ülkü  tarafından 2009 yılında İzmir'de kuruldu. Kuruluşundan bu yana  Türkiyenin farklı bölgelerinde  olmak üzere perakende mağazacılık sektöründe zincir mağazalar olarak çalışmaktadır. 

  Devamı için tıklayınız »

 • Ülkü Çeyiz

  Toptan müşterilerimize sürekli uygun fiyat ve ödeme koşullarında hizmet sunmaktayız. İş ortaklarımız dediğimiz  müşterilerimize en iyi kaliteyi en uygun fiyata almasına yardımcı olmak prensibi ile hizmet veren Toptan Satış 

  Devamı için tıklayınız »